تماس با ما
.
.
.
نمایشگاه ها
.
بازگشت

نمایشگاه آثار نقاشی کودکان بنیاد نیکوکاری "ترنم مهر آسمانی البرز" از جمعه 24 آذرماه در ایوان سپید برگزار خواهد شد.
مراسم افتتاحیه این نمایشگاه گروهی با حضور جمعی از کودکان هنرمند، روز جمعه 24 آذرماه از ساعت 16 تا 20 برپا خواهد بود. در این نمایشگاه آثاری از 75 کودک بی‌سرپرست یا بدسرپرست، در رده سنی 5 تا 12 سال حضور دارد. تکنیک به کار رفته در آثار، مداد رنگی و ماژیک است. کودکان در زمینه نقاشی آموزش ندیده‌اند و بدون موضوعی مشخص، آزادانه نقاشی کرده‌اند.
زاهده بهنام‌جو از اعضای بنیاد نیکوکاری ترنم مهر آسمانی البرز درباره هدف برگزاری این نمایشگاه می‌گوید: "هدف اصلی ما، معرفی مؤسسه، جذب حامی و نیز نشاط آفرینی در کودکان است. برای آثار قیمت تعیین نشده و مخاطبان می‌توانند هر اثر را با مبلغی دلخواه تهیه کنند."
بنياد نيكوكارى ترنم مهر آسمانى البرز سازمانی غیردولتی، غیر سیاسی، مستقل و مردم نهاد است که با مجوز از نيروى انتظامى و با هدف حمايت ايتام و زنان سرپرست خانوار، از سال ١٣٩٣ فعاليت خود را در سطح استان البرز آغاز کرده است. از فعالیت‌های این بنیاد می‌توان به تهیه سبد كالاى خانوار، سبد تحصيلى كودكان، برگزارى كلاس‌هاى آموزشى و... اشاره کرد. اين بنياد تلاش می‌کند در آینده‌ای نزدیک، فعالیت‌های خود را بر توانمندسازی و ایجاد شغل براى بانوان سرپرست خانوار متمرکز کند تا به این ترتیب به خروج ايشان از چرخه مددجوى یاری رساند.