.
.
.
.
.
دوره ها
.
بازگشت
 
گروه سنی 2 تا 6 سال
مادر و کودک

کاردستی: کاردستی که شامل فعالیت های متنوعی از جمله کلاژ، نقاشی با سنگ های رنگی، نقاشی با شابلون و... است به خلق اثر می انجامد. کودک با خلق اثر مقدار زیادی انرژی آزاد می کند و بدین ترتیب بستری برای رشد خلاقیت وی شکل می گیرد.
خمیر بازی: در طی این فعالیت، یادگیری مفاهیم «کوچک و بزرگ» که پیش نیاز آموزش ریاضی است، ممکن می شود. آموزش رنگ ها، توالی آن ها و تقویت تجسم سه بعدی نیز اتفاق می افتد.
بازی های فکری و آموزشی: با کمک این بازی ها آموزش اولیه شمارش همراه با تقویت ماهیچه های ظریف انگشتان و تقویت تمرکز و دقت کودک میسر می شود.

کلاس مادر و کودک کلاسی است برای کودکان دو سال به بالا یا کودکان و مادرانی که تمایل دارند همراه یکدیگر کار هنری انجام دهند. در ادامه فعالیت هایی که در این کلاس انجام می شود و تاثیر آن ها بر کودکان را مرور می کنیم:
نقاشی یا رنگ بازی: بازی با رنگ ها موجب تقویت مهارت های حرکتی می شود و به شکل گیری روحیه خلاقانه و تقویت توانایی تشخیص تفاوت های بصری کمک می کند. تقویت و هماهنگی چشم و دست، افزایش تمرکز کودک، مدیریت و شناخت فضا، خطوط، اشکال و فرم ها از دیگر نتایج رنگ بازی است.
سفالگری یا گل بازی: این فعالیت در جهت رشد و پرورش خلاقیت، کنترل اعصاب و عضلات، تقویت ماهیچه های ظریف و پرورش قدرت تجسم فضایی و هندسی انجام می شود.

مدرس کلاس: ساناز نعیمی

روز و ساعت برگزاری کلاس: