تماس با ما
.
.
.
نمایشگاه ها
.
بازگشت

نمایشگاهی از آثار 8 هنرمند نقاش از 4 تا 9 اسفند ماه 1396 در ایوان سپید برگزار می‌شود. مراسم افتتاحیه این نمایشگاه روز جمعه 4 اسفند از ساعت 16 تا 20 برپا خواهد بود. در این نمایشگاه گروهی از هر هنرمند بین 3 تا 6 اثر (در مجموع 39 اثر) با تکنیک‌های رنگ روغن و آکرلیک حضور دارد.
آرزو آقایی، زهرا پورفلاح، سحر پولادوند، زیبا تن‌زاده، دنیا سهرابی، طلیعه طاهری، دلنیا محمدی و فردوس مختاری هنرمندان این گروه، در رده سنی 21 تا 25 سال هستند که در رشته نقاشی دانشکده فنی حرفه‌ای کرج تحصیل می‌کنند. این نمایشگاه اولین تجربه کاری بیشتر اعضای گروه است.
در خلق آثار موضوع یا سبک واحد و مشخصی دخیل نبوده است و هر یک از اعضا دغدغه‌های خود را به تصویر کشیده است. طلیعه طاهری در این باره می‌گوید: « هر چند موضوع معینی نداشتیم اما تعدادی از بچه‌ها، به طور اتفاقی، آثاری با موضوع منظره، در سبک‌های رئال یا امپرسیونیسم خلق کرده‌اند.»
طلیعه طاهری درباره نحوه آشنایی اعضا با نگارخانه ایوان سپید از حسن موریزی‌نژاد، مدرس طراحی و نقاشی نگارخانه، نام می‌برد و می‌افزاید: « آقای موریزی‌نژاد استاد درس نقاشی ما در دانشکده فنی هستند و ایوان سپید را به ما معرفی کردند.»    
گفتنی است این نمایشگاه تا 9 اسفند ماه جاری در نگارخانه ایوان سپید برپا خواهد بود.