.
.
.
.
.
دوره ها
.
بازگشت

سوالات متداول:

آیا کلاس آنلاین به شکل ویدیو برایم ارسال می‌شود؟ آیا باید فیلمی را دانلود کنم؟

خیر. کلاس های آنلاین ایوان سپید به صورت زنده، مستقیم و تعاملی هستند.
کلاس ها، ورکشاپ ها ایوان سپید، “واقعا” آنلاین هستند! یعنی هنرجو و مدرس همزمان باهم آنلاین می‌شوند و امکان تعامل، پرسش و پاسخ و رفع اشکال درکلاس وجود دارد. بنابر این ظرفیت کلاس های آنلاین هم محدودیت دارند تا مدرس بتواند به درستی به همه‌ی هنرجویان رسیدگی کند. هر هنرجو نحوه‌ی کار کردن استاد را می‌بیند، توضیحات ایشان را می‌شنود. هر زمان سوال یا ابهامی داشت به راحتی می‌پرسد و پاسخ می‌گیرد. درست همانند کلاس های حضوری، هنرجویان فرصت انجام کار عملی دارند، آثارشان را با استاد و همکلاسی هایشان به اشتراک می‌گذارند و سپس تحلیل و نظر استاد را در کلاس به اتفاق می‌شنوند. در کلاس های آنلاین ایوان سپید همواره مسئول فنی حاضر است تا اگر خللی در ارتباط آنلاین رخ داد، آن را برطرف کند و این موضوع وقت مدرس و سایر هنرجویان را نگیرد. این توضیح را لازم دانستیم چون شیوه ای درآموزش از راه دور مرسوم است که “اشتباها” آنلاین خطاب می شود، اما شامل ارسال ویدئوی از قبل ضبط شده (به شکل آفلاین) است.


اگر پرسشی داشته باشم میتوانم در کلاس آنلاین مطرح کنم؟

بله، ساز و کاری برای پرسش و پاسخ فراهم شده‌است. شما می‌توانید در هر مرحله‌ای از تدریس یا ارائه‌ی توضیحات توسط استاد، سوالتان را مطرح کنید و پاسخش را از ایشان بشنوید. نحوه‌ی پرسش و پاسخ بسیار ساده است و پیش از شروع کلاس، توسط مسئول فنی به شما توضیح داده خواهد شد.


امکان ارائه نمونه کار به مدرس کلاس وجود دارد؟

بله، این امکان برای تک تک هنرجویان فراهم است. ضمن اینکه برای هرجلسه تکالیفی از طرف مدرس کلاس از هنرجویان خواسته می شود که باید طی زمان گفته شده انجام و ارسال شود. این زمان برای بررسی دقیق تکالیف و نمونه کارهای شما توسط مدرس کلاس است. در صورتی که این زمان توسط هنرجو نادیده گرفته شود، زیما هیچ مسئولیتی در خصوص بررسی تکالیف هنرجو در غیر از زمان گفته شده بر عهده ندارد.


من برای اولین بار است که در یک کلاس آنلاین شرکت می کنم. چه کاری باید بکنم؟

مسئول فنیِ کلاس های آنلاینِ ایوان سپید، پیش از شروع اولین جلسه از کلاس، حتما چگونگی شرکت در کلاس را به شما آموزش می‌دهد. همچنین صدا، تصویر و سایر موارد لازم برای استفاده از این کلاس را با شما آزمایش می‌کند و در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی، پیش از شروع کلاس، به رفع آن خواهد پرداخت.

راهنمای شرکت در کلاس های آنلاین مجموعه ی هنری ایوان سپید

از مهمترین امکاناتی که اینترنت پیش روی ما گذاشته این است که محدودیت مکان و مسافت را بی معنا کرده است. همین ویژگی بستری ایده آل برای یادگیری و آموزش می سازد. همچنین مشکلاتی مثل آلودگی هوا، بیماری، ترافیک، برف و باران و عوامل مختلف دیگر که رفت و آمد به محیط‌های آموزشی را سخت یا غیر ممکن می‌کنند، با شرکت در کلاس های آنلاین به راحتی از سر راهِ آموزش برداشته می‌شوند. ایوان سپید آموزش آنلاین را از تابستان ۹۹ آغاز کرده و در این راه همچون آموزش حضوری چه در کلاس ها و کارگاه ها و چه در ورکشاپ های آموزشی آنلاین به شما این امکان را می دهد که تنها با اتصال به اینترنت و از طریق کامپیوتر، تلفن همراه یا لپ تاپ خود آموزش ببینید. شما در طی تمامی مراحل کلاس می‌توانید در یک روند تعاملی با مدرس و سایر هنرجویان، در ارتباط باشید، سوال کنید، نظر بدهید و درباره‌ی آنچه در حال اتفاق است وارد گفتگو شوید.


آموزش آنلاین نقاشی کودک
از آنجا که روزهای ناب کودکی با سرعت می گذرد و شیوع بیماری کرونا، کودکان را از حضور در کلاس های نقاشی و خلاقیت و مهارت های دیگر محروم کرده است؛ بر آن شدیم که این بار ما به خانه های شما عزیزان بیاییم، و این روزهای محدود کننده را با رنگ و نور و نقش سرشار از امید و زندگی کنیم.


مربیان و راهنمایان مجرب ایوان سپید
با علم و آگاهی از چگونگی آموزش هنر برای کودکان در سنین متفاوت ، روانشناسی کودک و خلاقیت و مهارت فردی خود، در کلاس های آنلاین هدایتگر کودکان عزیزمان می باشند و آنهارا تا مرز شکفتن و خلاقیت پیش می برند. و در این راه آگاهی و خوراک ذهنی مناسب را در اختیار کودک می گذارند . و اجازه می دهند کودکان خودشان به بهترین شکل راه را بپیمایند و تجربه اندوزی کنند.

آنچه تا به حال در کلاس آنلاین کوکان انجام شده شده، نتیجه ای رضایتبخش و ارزنده داشته ست. چه بسا کودکانی که در آموزش مجازی بسیار فعالتر و پویاتر از آموزش حضوری شرکت کردند. که این ارتباط موفق اول به راهنمایی درست و اثرگذار مربی بر میگردد سپس به ویژگی های فردی ، استعداد و حمایت های والدین آگاه.